Od kilku lat jest jednym z najlepszych muzycznych towarów eksportowych z Polski. Stojący za projektem Coldair Tobiasz Biliński konsekwentnie poszerza swoje horyzonty i nie wybiera drogi na skróty. Zmienia się muzycznie, eksperymentuje i celuje coraz wyżej. Na tydzień przed premierą odsłania ostatni utwór z nadchodzącego albumu.

„The Provider”, bo taki tytuł będzie nosił krążek światło dziennie ujrzy 15 stycznia. Materiał został zarejestrowany w Filadelfii, w studiu należącym do Jeffa Zeiglera. Z każdym kolejnym udostępnionym utworem Coldiar buduje napięcie i podsyca apetyt na więcej.

Udostępniony właśnie kawałek „Perfect Son” swoją premierę w wersji live, na dobrą sprawę jako szkic miał już dwa lata temu. Wtedy po raz pierwszy zagrany został podczas sesji Otwartej Sceny. Fragmenty nagrań z tejże sesji zostały użyte jako sample. Usłyszeć można nagrania perkusji Huberta Zemlera i basu Wojtka Traczyka. Dodatkowo na bębnach zagrał Chris Ward z filadelfijskiego zespołu Pattern Is Movement. Utwór w całości można usłyszeć poniżej.

Nie ma więcej wpisów