Chociaż rynek koncertowy w Polsce jest już bardzo bogaty, a nawet te największe gwiazdy przestały omijać nas na swoich trasach, polscy fani nadal każde ogłoszenie witają z dziecięcym entuzjazmem. Dni do koncertu swojego idola odliczają z wypiekami na twarzy, a pod samymi barierkami witają go głośnym wrzaskiem i wyśpiewywanym każdym słowem piosenki. Polscy fani są wymieniani przez wielu artystów jako jedni z najlepszych na świecie. Jedną z gwiazd, która zrzesza największą i najprężniej działającą grupę jest Ellie Goulding.

Brytyjka już za niespełna dwa tygodnie, 23 stycznia, pojawi się w Warszawie po raz czwarty. Tym razem jej wizyta związana jest z promocją najnowszego albumu,, „Delirium”. Polscy fani Ellie, nazywający sami siebie Goulddiggers nie mogli przegapić takiej okazji do wyrażenia wsparcia i miłości dla swojej gwiazdy. Przygotowali oni nie jedną, ale aż trzy akcje koncertowe, których szczegóły możecie poznać poniżej.

W Music is bardzo lubimy fanowskie akcje! Zapraszamy do udziału. Pokażmy wspólnie Ellie, jak bardzo cieszymy się z kolejnej wizyty.

1. #POLISHARMY

Podczas utworu „Army”, wznieśmy wszyscy kartki z powyższym hastagiem. Ustalony moment, to koniec drugiego refrenu piosenki.

2. #GRAMMYACTION

W związku z pierwszą nominacją Ellie do nagrody Grammy, podczas piosenki „Love Me Like You Do” wznosimy kartki z napisem „And The Grammy Goes To”

3. „Lights”

To juz tradycja dla polskich fanów. Podczas kawałka „Lights” odpalamy wszystko, co emituje światło.

Więcej szczegółów na temat akcji koncertowych znajdziecie na stronie Polish Goulddiggers

Nie ma więcej wpisów