Choć dobrych ogłoszeń festiwalowych w tym tygodniu nie brakowało, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby było ich jeszcze więcej. Na dobry koniec tygodnia swoje pierwsze i jakże interesujące karty odkrywa gdański Soundrive Fest.

Dyrektor artystyczny wydarzenia Arkadiusz Hronowski na antenie Radia Gdańsk potwierdził datę tegorocznej edycji, która standardowo odbędzie się w pierwszy weekend września – między 1 a 3 września. W tym roku wydarzenie wzbogaci o dodatkowe dwie sceny, a wszystko po to, by rozszerzyć program o dodatkowe ciekawe projekty. Pierwsza z nich będzie mieściła się w hali W4 po drugiej stronie ul. Elektryków, druga z kolei stanie w hali B64, tuż obok klubu B90, gdzie będzie można oglądać koncerty z perspektywy… leżaka.

W sumie przez 3 dni Soundrive Festu na 5 scenach (w tym plenerowej, która zadebiutowała na zeszłorocznej edycji) wystąpi 39 wykonawców, w tym 12 polskich. Wśród potwierdzonych znalazł się pochodzący z Islandii Júníus Meyvant, który pojawi się w swoim 8-osobowym składzie z sekcją dętą.

Cena karnetów nie zmienia się i podobnie jak w zeszłym roku będzie można je nabyć w cenie 100 zł na 3 dni oraz 50 zł na każdy dzień. Sprzedaż ruszy w poniedziałek 1 lutego.

Nie ma więcej wpisów