„Nie bójcie się, przybywamy z przyszłości” to motto imprez z cyklu Jacyś Kolesie. Promotorzy tego party związani są z klubem LAB The Live Act Bar, o którego przyszłość aktywnie walczą (styczniowa akcja benefitowa).

Jacyś Kolesie to futuryści, którzy, znudzeni brakiem ewolucji gustów na scenie klubowej, przywieźli z przyszłości brzmienia basowych euforii, matematycznych funkcji o niewiadomej ilości niewiadomych, cybernetycznych mózgów i kochających komputerów.

Podczas kolejnej specjalnej edycji imprezy w LAB pojawią się gościnni wokaliści ze świecących ostatnio triumfy projektów muzycznych – Pola Rise, Adre’n’Alin i Jaźni, którzy będą na żywo improwizować do selekcji najlepszych brzmień elektronicznej muzyki klubowej. Za gramofonami i mikserem staną Puzia i Avtomat, wizuale na żywo zapewni Visual Family Collective, a w barze podczas imprezy będzie można skomponować drink własnego pomysłu, zawierający jeden z czterech smaków lemoniady.

Jeśli lubicie elektronikę wspomaganą wokalami na żywo, lubicie porozmawiać z twórcami ulubionych brzmień, zapraszamy serdecznie na Bracką w Warszawie!

Kiedy: 13.02 (sobota)
Gdzie: Warszawa, LAB, ul. Bracka
Start: 22:00
Wstęp: 5-10 PLN

Nie ma więcej wpisów