Do tej pory Boiler Room kojarzony był przede wszystkim z sesjami elektronicznych kolektywów i DJ-ów. Teraz projekt zawita w Gdańsku i zaprosi do udziału przedstawicieli trójmiejskiej psychodelii.

24 lutego w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim Boiler Room gościć będzie autorów jednego z najlepszych polskich albumów minionego roku, docenionego także za oceanem krążka „Headache”, czyli Trupa Trupa. Dawkę awangardowego rapu dostaniemy od projektu Syny, który od kilku miesięcy zaskakuje każdym kolejnym nowym utworem. Niewątpliwym powiewem świeżości będzie udział Karoliny „Resina” Rec, utalentowanej wiolonczelistki i kompozytorki znanej dotychczas z takich projektów jak Kings of Caramel, Cieślak i Księżniczki, Nathalie and The Loners czy Anthony Chorale. Skład domknie Nanook of the North – nowy projekt kompozytora Stefana Wesołowskiego i Hatti Vatti.

To pierwszy tego typu projekt z udziałem polskich artystów reprezentujących tak odmienne style. Standardowo cała sesja będzie transmitowana na kanale Boiler Room. Początek o godz. 20:00

Nie ma więcej wpisów