Niepokorna córka północy – ognista Szwedka Elliphant przygotowuje się do premiery albumu „Living Life Golden”. Materiał jest uznawany za miedzynarodowy debiut artystki. Mimo to ma ona na koncie już całkiem sporo materiału, w tym długograjacy, wydany tylko w Szwecji „A Good Idea” oraz świetne epki jak „Look Like You Love It” czy „One More”. Dotychczas opublikowane single sugerują deliaktne uspokojenie się Elliphant. Jak bardzo jest to pozorne, pokazuje kolejny ujawniony kawałek.

25 lutego, dokładnie miesiąc przed premierą „Living Life Golden” do sieci trafił wyprodukowany przez Skrillexa singiel „Spoon Me”. Jest to kolejna już współpraca tego duetu, państwo wcześniej stworzyli razem swego rodzeju wściekły protest song „Only Getting Younger”. Ich nowe dzieło to zdecydowanie spokojniejsza melodia z dubstepowymi wtrąceniami. Można powiedzieć, że jest to ich własna wariacja na temat romantycznej ballady o bliskości… na łyżeczkę.

Oczywiście nikogo nie dziwi, ze uwielbiana przez polską publicznosć, zawsze przyjmowana z szaleńczym entuzjazmem Elliphant tuż po premeirze albumu pojawi się w Polsce. Artystka zagra aż trzy koncerty: 3.04 w Krakowie, 4.04 w Warszawie oraz 5.04 w Poznaniu. Bilety są cały czas dostępne, ale bardzo szybko znikają, spieszcie się!

Nie ma więcej wpisów