Coroczna już Konferencja Muzyczna Audioriver tym razem zawita nad morze. Po raz pierwszy spotkanie z fanami festiwalu i dobrej muzyki odbędzie się w Gdańsku.

Konferencja od samego początku jest integralną częścią projekt Rynek Niezależny, który skupia się na poruszaniu ważnych zagadnień związanych z działalnością na scenie szeroko pojętej muzyki alternatywnej. Od 2011 roku odwiedziła już cztery miasta i pięć uczelni. Tym razem przenosi się do nieco innej przestrzeni, ale nadal powiązanej z uczelnią wyższą.

Szósta odsłona konferencji odbędzie się 2 kwietnia w Olivia Business Centre – nowoczesnym kompleksie biznesowym znajdujący się tuż obok kampusu Uniwersytetu Gdańskiego i ściśle z nim współpracującym. Przenosząc Konferencję z przestrzeni uczelnianej w biznesową, organizatorzy chcą pokazać, że przedsięwzięcia muzyczne mogą świetnie funkcjonować w takim profesjonalnym, biurowym otoczeniu.

Tradycją stało się już coroczne After Party. W tym roku odbędzie się w sopockim Sfinksie, w którym główną gwiazdą będzie coraz bardziej doceniany zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych DJ i producent Black Coffee, któremu nie udało się dotrzeć na zeszłoroczną edycję Audioriver.

Bilety na oba wydarzenia są już dostępne i ich ilość jest limitowana. Wstęp na wszystkie panele i wykłady w Olivia Business Centre kosztuje 10 zł. Z kolei bilet na After Party w przedsprzedaży dostępny jest w cenie 25 zł i 35 zł w dniu wydarzenia.

Nie ma więcej wpisów