Artur Rojek ponownie zagościł na antenie radiowej Trójki, by zdradzić kolejne nazwiska, które na początku sierpnia wystąpią na katowickiej imprezie. OFF Festival rośnie w siłę, bowiem niedawno do składu dołączył Anohni, zaś dziś line-up zasilają kolejne, bardzo mocne pozycje.

Przybliżanie dzisiejszych ogłoszeń najlepiej chyba zacząć od niekwestionowanej gwiazdy, jaką jest amerykańsko-brytyjski rockowy duet Alison Mosshart – Jamie Hince, czyli The Kills. Będzie to dopiero drugi ich koncert w naszym kraju. W 2012 kapela zagrała na festiwalu Open’er. W Katowicach pojawi się także autor bardzo dobrze przyjętego, ubiegłorocznego albumu „The Beyond/Where the Giants Roam” – Stephen Bruner aka Thundercat. Muzyk mocno zaznaczył swoją aktywność w 2015 roku biorąc także udział w nagraniach ostatniej płyty Kendricka Lamara i Kamasi Washingtona.

Na OFF Festivalu pojawi się również charyzmatyczny Willis Earl Beal oraz kalifornijska okołopunkowa formacja Fidlar. Rojek tradycyjnie przygotował coś dla fanów hip-hopu. Na scenie pojawi się legendarny kolektyw Kaliber 44.

Nie ma więcej wpisów