music is ... muzyka z najlepszej strony.

OFF Festival: DJ Koze i Show Me The Body

DJ Koze / mat. prasowe

DJ Koze / mat. prasowe

OFF Festival w tym roku zaskakuje coraz bardziej. Zaledwie kilka dni temu do grona artystów, którzy odwiedzą Dolinę Trzech Stawów dołaczyło długo wyczekiwanie The Kills czy Thundercat. Dziś do tej ekipy dochodzi kolejna trójka.

Pierwszy z nich jest DJ Koze, jeden z najważniejszych producentów na niemieckiej scenie, który Katowice odwiedzał już kilkakrotnie w ramach Tauron Festival. Stefan Kozalla związany z kultową wytwórnią Kompakt Records, zaczynał od undergroundowego hip-hopu, który na przestrzeni lat mocno ewoluował i łączył się z porywającymi, tanecznymi produkcjami. Dziś jest jednym z najbardziej pożądanych DJ-ów nie tylko na scenie europejskiej.

Kolejnym projektem jest nowojorska formacja Show Me The Body łącząca hardcore z noisem i hip-hopem, która z zaledwie trzema ep-kami na koncie zdołała wyrobić sobie opinię jednego z najlepszych koncertowych składów. Z kolei pochodzący z Chicago Willis Earl Beal, który również pojawi się w sierpniu w Katowicach to artystka, którego trudno sklasyfikować gatunkiem, a najlepiej poznać w kontekście eksperymentu, bo teraz właśnie na nim się skupia.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...