Ry Cuming doskonale wykorzystuje ostatnie miesiące i całkowicie poświęca się muzyce. Współtwórca Howling oraz The Acid zapowiedział debiutancki album i podzielił się nowym singlem.

RY X, bo takiego pseudonimu używa artysta, ma co prawda na koncie już jeden album, jednak został on wypuszczony pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, stąd zapowiedziany właśnie „Dawn” sygnowany nazwą RY X zasługuje na miano debiutu. Album ukaże się 6 maja i znajdzie się na nim 12 utworów, w tym znane z EP-ek genialne „Sweat” czy „Berlin”. Na albumie znajdzie się też singiel „Only”, który ma promować album. Utwór to wszystko, na co z utęsknieniem słuchali wszyscy Ci, którzy zapętlali kilka udostępnionych wcześniej przez artystę utworów. Delikatność, subtelne uniesienie i w końcu wzruszenie – tego wszystkiego można doświadczyć słuchając nowego singla artysty.

Dodatkowo Ry ogłosił europejską trasę koncertową, która niestety omija Polskę. Najbliżej jest nam do Berlina, gdzie Artysta wystąpi 16 maja. Pozostaje mieć nadzieję, że podczas wakacji odwiedzi nasz kraj na którymś z festiwali.

Nie ma więcej wpisów