Tej artystki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ na rynku muzycznym jest doskonale znana, a jej najnowsza płyta była jedną z najbardziej wyczekiwanych w Polsce.

Ania Dąbrowska zadebiutowała albumem „Samotność po zmierzchu” wydanym w 2004 roku, a jej ostatnim wydawnictwem było „Bawię się świetnie” z przed czterech lat. Od tamtego czasu wokalistka postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu, jak również zmieniła management, muzyczne otoczenie – producenta, skład zespołu i co więcej stworzyła swoją muzykę na nowo, czego dowodem jest szósty już album „Dla naiwnych marzycieli”.

Płyta ukazała się 4 marca nakładem Sony Music Poland, a jej zapowiedzią był ubiegłoroczny utwór „Nieprawda” i piosenka „W Głowie”, którą Ania po raz pierwszy zaprezentowała na gali Bestsellery Empiku 2015. Przy tworzeniu płyty pomagał jej między innymi producent Czarny HiFi, który kojarzony jest głównie z hip – hopem. Po tak długiej przerwie z pewnością każdy zadaje sobie pytanie jaka jest nowa płyta Ani. Sama wokalistka mówi o niej tak:

„Dla mnie osobiście ta płyta to też jest taki trochę debiut, po raz kolejny. Sama jestem cały czas na świeżo z tym materiałem i sama jestem każdego dnia zaskoczona kierunkiem, w jakim to idzie. Najprościej określiłabym to, że jest to taki flirt z popem (…), najbardziej popowa płyta w mojej karierze”.

Jeśli te słowa nie są wystarczająco przekonujące do zakupienia płyty, warto sięgnąć do aplikacji Spotify, ponieważ właśnie tam możemy wysłuchać albumu w całości.

Nie ma więcej wpisów