„Pomyśleliśmy o nazywaniu tego przerwą albo właśnie mówieniu, że pewne sprawy są ponad, jeśli jednak jesteśmy szczerzy całkowicie od początku, to nie możemy zmuszać się do położenia naszych stóp stanowczo w którymkolwiek obozie. Są liczne osobiste powody, dla niektórych z nas, dlaczego to musi się zdarzyć. Dla innych jestem pewny, że woleliby kontynuować, ale natura zespołu oznacza, że musisz znaleźć rozwiązanie, które odpowiada każdemu i to jest to, co robimy tutaj. Dlatego zdecydowaliśmy, że będą to nasze ostatnie koncerty.” – tak zapowiedzieli pożegnalną trasę muzycy brytyjskiej formacji Maybeshewill. W ramach pożegnalnej trasy koncertowej zespół zagra dwa koncerty w Polsce – 17 marca w warszawskiej Hydrozagadce, a dzień później we wrocławskim klubie Firlej.

Maybeshewill to brytyjska post-rockowa grupa muzyczna z Leicester z dziesięcioletnim stażem i czterema studyjnymi albumami na koncie. Podczas dziesięciu lat wspólnego grania skład zespołu wielokrotnie ulegał mniejszym i większym zmianom, stałymi członkami grupy od ich pierwszego albumu są założyciele Robin Southby i John Helps oraz James Collins. Obecnie grają w zespole jeszcze dwaj muzycy – Matthew Daly oraz Jamie Ward.

Zarówno w Warszawie jak i we Wrocławiu przed główną gwiazdą wystąpią dwa zespoły – brytyjski kwartet Waking Aida, oraz gdańska formacja Spoiwo.

Kiedy: 17 marca
Gdzie: Warszawa, Klub Hydrozagadka
Wstęp: 40/45/50 PLN
Start: 19:00

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 18 marca
Gdzie: Wrocław, Klub Firlej
Wstęp: 40/45/50 PLN
Start: 19:00

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów