Duetu Jóga nie trzeba nikomu bliżej prezentować. Kamilem i Rafałem zdążyli się już zachwycić nawet muzycy Low Roar, kiedy Panowie supportowali ich w Krakowie. W muzyce tych dwóch nastolatków ze śląska słychać niezwykłą muzyczną wrażliwość, tajemniczość, ale także dojrzałość. Na koncie mają już kilkadziesiąt świetnie przyjętych koncertów głównie w roli supportów, teraz to oni grają na scenie pierwsze skrzypce.

Muzycy mają już za sobą trzy pierwsze koncerty w ramach trasy „Hero Tour” – w ten weekend szykują się kolejne. Kamil i Rafał już 11 marca pojawią się w warszawskiej Hydrozagadce, dzień później zagrają w Poznaniu w Scenie na Piętrze, a weekend zakończą we wrocławskim klubie Firlej. To oczywiście nie koniec koncertowania, zespół zawita jeszcze m.in. w Sopocie, Rzeszowie, Bydgoszczy czy Łodzi.

Przed chłopakami każdego dnia zaprezentuje się inny support. W Warszawie na scenie pojawi się Bemine – elektroniczny projekt tworzony przez kompozytorkę i wokalistkę Joannę Longić przy wsparciu producenta Tobiasza Bilińskiego szerszej publiczności znanego jako Coldair. W Poznaniu publiczność rozgrzeje Youth Novels, czyli duet Ani i Emila, którzy po raz pierwszy zaprezentuje na żywo swoją EP-kę nagraną podczas ferii zimowych i wydaną w formie elektronicznej. We Wrocławiu natomiast zagra SOXSO – zespół muzyczny wykonujący muzykę elektroniczną założony w 2015 roku w Katowicach przez Nataszę Ptakovą i Maćka Sawocha.

Kiedy: 11.03
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka
Start: 19:00
Wstęp: 20/25/30 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 12.03
Gdzie: Poznań, Scena na Piętrze
Start: 19:00
Wstęp: 20/25 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 13.03
Gdzie: Wrocław, Klub Firlej
Start: 19:00
Wstęp: 25/30 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów