OFF Festival nie zwalnia tempa i dokłada do swojego line-up’u coraz bardziej zaskakujących artystów. Tym razem skład 11. edycji imprezy zasilają muzycy, którzy pojawili się już na festiwalu, ale z innymi projektami.

W minionym tygodniu radość festiwalowiczów wzbudził zespół The Kills, który po pięcioletniej przerwie powraca z nowym materiałem i również zagości na OFFie. Kilka dni później pojawiła się informacja o występie DJ Koze i Show Me The Body. Teraz do tego grona dołączają Minor Victories, czyli powstała w zeszłym roku supergrupa złożona z muzyków Editors, Mogwai i Slowdive, projekt Liima w skład którego wchodzą muzycy Efterklang oraz duet Wacław Zimpel/Kuba Ziołek.

Oprócz nich pojawią się Mutoid Man, to z kolei projekt złożony z dwóch muzyków Converge – basisty Kurta Ballou oraz perkusisty Bena Kollera oraz Stephena Brodsky’ego z Cave In. Młody producent i reprezentant współczesnej sceny techno Powell oraz Mass Gothic, czyli solowy projekt Noela Heroux’a utworzony po rozpadzie Hooray For Earth.

Nie ma więcej wpisów