Grupa Tides From Nebula od lat tworzy niezwykle klimatyczną muzykę instrumentalną, a za swój główny stawiają sobie opowiadanie historii poprzez dźwięki i malowanie obrazów muzyką. Wierni fani zespołu z całego świata doskonale wiedzą, że tajemnicza nazwa zespołu nawiązuje do mgławicy, obłoku gazu i pyłu międzygwiazdowego, bo – jak kiedyś sami muzycy wyznali – interesują się tematyką kosmiczną.

Ostatni album warszawskiej grupy Tides From Nebula ukazał się w 2013 roku, teraz zespół powraca z nowym krążkiem, i co za tym idzie – z trasą koncertową. Wpierw Panowie odwiedzą swoich zagranicznych fanów, koncerty w Polsce planowane są dopiero na późną jesień. Najnowsze dzieło jednej z najlepszych europejskich kapel post-rockowych pt. „Safeheaven” ukaże się 6 maja nakładem Mystic Records.

Panowie zupełnie niespodziewanie zaprezentowali fanom pierwszy promujący najnowszy krążek utwór – „We Are The Mirror”. Album będzie zawierał 8 utwórów i już w singlu słychać, że Panowie delikatnie chcą zmienić kierunek, aczkolwiek charakterystyczna dźwiękowa przestrzeń nadal jest wyraźnie zaakcentowana. Jest świeżo, mrocznie i bardzo energetycznie – szykuje się znakomita płyta. Jak Wam się podoba najnowszy singiel Tides From Nebula?

Nie ma więcej wpisów