Sopot to wakacyjny kurort dla każdego, a dzięki Operze Leśnej kojarzy się on również od lat z muzyką. W czerwcu w Sopocie będzie mieć miejsce SeaZone Music & Conference, które odważnie rozpycha się po nadmorskim piasku i ma szansę zostać wydarzeniem godnym zapamiętania. A to za sprawą między innymi koncertów, które będą towarzyszyć wydarzeniu. Zapamiętajcie tę datę: 9-11 czerwca 2016.

SeaZone Music & Conference z założenia miało być największym spotkaniem środowisk muzycznych w Polsce. Jednak zainteresowanie konferencją było tak dużo, że postanowiono rozszerzyć jej zakres (i dostępność) o masę koncertów, które uzupełnią część prelekcyjną, seminaryjną, panelową itd.

W Operze Leśnej przez dwa dni wystąpią gwiazdy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. 10 czerwca na deskach Opery pojawią się Kelis, Brodka, Krzysztof Zalewski oraz Hatti Vatti feat. Lady Katee. Jeśli komuś byłoby mało – wystarczy że spojrzy na kolejny dzień. 11 czerwca Steve Nash & Turntable Orchestra (muzyka klasyczna połączona ze sztuką turntablismu – gramofonów obsługiwanych przez DJ-ów), Wspólna scena (czterech raperów, dwóch DJ-ów) oraz Kaliber 44 (legenda polskiego hip-hopu, której nikomu nie trzeba przedstawiać).

Ceny biletów na pierwszy dzień koncertów zaczynają się od 80 zł, na drugi od 60 zł, a dwudniowy karnet kosztuje 159 zł.

Nie ma więcej wpisów