2   +   2   =  

Jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów tej wiosny zbliża się wielkimi krokami. Niespełna miesiąc przed wizytą Kiasmos w Warszawie muzycy wybierają support.

Koncert Kiasmos, który już 15 kwietnia odbędzie się w Progresji, poprzedzi występ podopiecznych U Know Me Records, projekt SOTEI. Za tą nazwą stoją dwie cenione postaci. Producent i DJ Teielte mający na swoim koncie już 4 EP- ki i longplaye i całą masę remiksów. Jako producent ma swój niepowtarzalny styl, który najlepiej daje się poznać na koncertach. W swojej muzyce łączy elementy hip hopu, glitchu z dużą dawką basu. Wojtek Sobura z kolei dał się poznać jako znakomity perkusista w wielu kolaboracjach, m.in z Nosowską, Skubasem czy Natalią Przybysz. Do tej pory wydał tylko jeden solowy LP „Organic Lo-Fi”. Teraz Teielte i Sobura zdecydowali się połączyć siły i popracować razem nad albumem, który światło dzienne ujrzy tej wiosny.

Do tej pory wystąpili już przed Flying Lotus w Warszawie, teraz przyszła pora na Kiasmos. Próbki ich twórczości można sprawdzić poniżej.

Nie ma więcej wpisów