Audioriver odsłania kolejne karty i znów stawia na unikalność programu. Tym rozdaniem daje daje kilka szans na zobaczenie pewnych artystów po raz pierwszy pierwszy w Polsce.

Do grona ogłoszonych już artystów dołączył właśnie Jamie Woon, który pojawi się u nas po raz pierwszy od wydania swojej ostatniej płyty „Making Time”. Będzie też pierwsza okazja, by w naszym kraju zobaczyć lidera światowej sceny techno Dubfire’a w wersji live oraz premierowy dla polskiej publiczności występ specjalnego projektu Blawana i Surgeona, czyli Trade live. Ze swoim wyjątkowym spektaklem wizualnym wystąpi także Danger.

W duecie drum & bassowym, na nadwiślańskiej plaży zaprezentują się przedstawiciele Hospital Records, Nu:Tone i Logistics. Za tymi pseudonimami stoją bracia Dan i Matt Gresham, którym zdarza się także produkować wspólnie jako Nu:Logic. Fanów tego gatunku powinien również ucieszyć występ Austriaka Mefjusa, który choć na koncie ma tylko jeden album jest uznawany za jednego z innowatorów gatunku.

Z kolei techno w najlepszej odsłonie zaprezentuje podczas swojego DJ-skiego występu Ilario Alicante oraz ikoną Detroit – Octave One, czyli zdobywcy 8. miejsca na liście najlepszych live actów 2015 roku wg czytelników portalu Resident Advisor.

Nie ma więcej wpisów