Goście Orange Warsaw Festiwalu 2014 i jednocześnie jeden z najpopularniejszych, jeżeli nie najpopularniejszy obecnie brytyjski zespół metalcore’owy – Bring Me The Horizon – właśnie dodał do swojej tegorocznej trasy koncertowej drugi koncert w Polsce. Dwa miesiące temu Przystanek Woodstock ogłosił Bring Me The Horizon jako jedną z gwiazd tegorocznej edycji planowanej na dni 14-16 lipca. Jak się okazuje, zespół zagości u nas już miesiąc wcześniej!

Dokładnie 14 czerwca Oly Sykes i spółka zagrają w warszawskiej Stodole. Bilety już trafiły do sprzedaży, a organizatorem koncertu jest Live Nation.

Muzycy Bring Me the Horizon przyjeżdżają do Polski, aby promować swój ostatni album pt. „That’s The Spirit” wydany we wrześniu 2015. Krążek promują single „Throne”, „True Friends” i „Follow You”, których z pewnością nie zabraknie podczas czerwcowego koncertu. Zespól obecny jest na scenie już od 13 lat, w trakcie których przebył niebywale długą drogę z totalnie alternatywnego grania na szczyty list przebojów, jednak od samego początku znakiem rozpoznawczym grupy były niezwykle energetyczne koncerty, czego potwierdzeniem jest choćby ich występ na wspomnianym wcześniej Orange Warsaw Festiwalu.

Nie ma więcej wpisów