Pamiętacie utwór „Wiatr”, który zapętlaliśmy przez kilka(naście) tygodni? Otóż Further Away nareszcie postanowił podzielić się całym materiałem sygnowanym jego nową nazwą.

Znany wcześniej jako Inqbator, Further Away ogłosił, że najwyższy czas wydać drugi w swojej karierze (pierwszy jako Further Away) album długogrający. Krążek „Post Love” ujrzy światło dzienne 15 kwietnia. Artysta zdecydował się rozpowszechnić album w ekskluzywnym nakładzie 100 sztuk. Każdy album zamówiony na specjalnej stronie zostanie ręcznie podpisany i wysłany osobiście przez Jakuba Bugałę.

Artysta w wiadomości do fanów poinformował, że płyta jest już gotowa od około 2 miesięcy, jednak przedłużające się poszukiwania wydawcy i możliwe odroczenie premiery o kolejne miesiące zniechęciło go do dalszej batalii wydawniczej, dlatego sam ją wydaje. Jeśli wyczerpie się pierwszy nakład, Further Away przewiduje jego rozszerzenie o kolejne 50-100 sztuk. Dlatego jeśli jesteście spragnieni refleksyjnej i inspirowanej skandynawskimi dźwiękami muzyki to zamawiajcie szybko swoje egzemplarze. Pierwsza pula płyt powoli się wyczerpuje.

Nie ma więcej wpisów