Natalia Nykiel konsekwentnie pracuje nad budowaniem swojej kariery. Nie tak dawno relacjonowaliśmy jej znakomity koncert w warszawskiej Stodole, a już teraz szykujcie się na gościnny singiel z ekipą Flirtini ( nowa kompilacja „Heartbreaks & Promises Vol.3”) oraz wyjątkowy występ w łódzkim klubie Wytwórnia.

Na 31. marca w Wytwórni zaplanowano bowiem koncert specjalny, z którego powstanie film DVD.

W ciągu ostatnich miesięcy Nykiel przygotowywała się do największej tego typu koncertowej klubowej produkcji w Polsce. Publiczność w Łodzi będzie świadkiem multimedialnego widowiska, jakiego nie zaprezentował dotąd żaden polski artysta. Natalia do współpracy nad koncertowym DVD zaprosiła Daniela Jaroszka i Mateusza Dziekońskiego – duet odpowiedzialny m.in. za jej teledysk do utworu „Bądź duży” (Potrójna Platynowa Płyta za singiel, EMA 2015 za videoclip). Jako partnera technologicznego artystka zaprosiła natomiast Brill AV Media międzynarodową firmę działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Możemy się więc spodziewać, że Natalia po raz kolejny zaskoczy swoich fanów, jak i zelektryzuje publiczność, która zobaczy ją w Łodzi po raz pierwszy.

Bilety dostępne w salonach Empik, kasie Klubu Wytwórnia i na eventim.pl

Musicis.pl niezmiennie kibicuje Natalii – cieszymy się, że piosenkarka kroczy własną drogą i realizuje misję, jaką zapowiadała niemal 2 lata temu!

Nie ma więcej wpisów