Royce Da 5’9’’ to uznany amerykański raper pochodzący z Detroit. Największą popularność przyniosła mu współpraca z Eminemem oraz grupą Slaughterhouse, którą współtworzą także Joe Budden, Joell Ortiz i Crooked I. W 2014 roku muzyk wraz z DJ-em Premierem (jako PRhyme) wydali wspólny album.

Raper szykuje się do wydania solowego albumu „Layers”, którego premiera już 15 kwietnia. W oczekiwaniu na ten krążek Royce Da 5’9’’ udostępnił premierowy mixtape, zatytułowany „Trust The Shooter”. W dwunastu premierowych utworach udzielili się m.in. Smoke DZA, Styles P i Tiara. Za wyprodukowanie poszczególnych numerów odpowiadają m.in. DJ Premier, Jahlil Beats, Nottz i Jake One.

Nowy mixtape udostępniła również legendarna raperka Lil’ Kim, której ostatni oficjalny solowy krążek pt. „The Naked Truth” ukazał się w 2005 roku. Artystka współpracowała m.in. z Mary J. Blige, Puff Daddy’m, Notoriousem B.I.G., The LOX, Mobb Deep, Missy Elliott i Fat Joe’m.

Na najnowsze wydawnictwo raperki, zatytułowane „Lil’ Kim Season”, składa się 10 premierowych utworów. Gościnnie udzielili się w nich m.in. Kevin Gates, Maino i Dash.

Nie ma więcej wpisów