Wasabi to unikalne połączenie doświadczeń i talentów Iventa oraz Miana, którzy systematycznie osiągają kolejne cele produkując i promując ambitną muzykę klubową. Kolektyw porusza się w inspirowanej krajem kwitnącej wiśni, retrofuturystycznej stylistyce, produkuje własne utwory, jak i remiksy, promuje wartościową i świeżą muzykę, a także z powodzeniem organizuje imprezy w całej Polsce.

Niedawno duet Wasabi powiększył grono artystów Alkopoligamii, obchodzącej w tym roku dziesiąte urodziny. Pierwszy album jaki wydadzą pod skrzydłami wspomnianej wytwórni to „Wasabeats” – efekt ich wielomiesięcznych poszukiwań muzycznych, składanka najciekawszych, niewyeksploatowanych elektronicznych brzmień, utwory utalentowanych polskich producentów zebrane na jednej płycie.

Beat tape „Wasabeats” to kompilacja, która ma na celu pokazać słuchaczom jakie, zdaniem duetu Wasabi, są aktualne trendy w muzyce elektronicznej oraz przedstawić producentów, do których słuchacze mogli jeszcze swoim czujnym uchem nie dotrzeć.

Alkopoligamia udostępniła kolejny fragment wydawnictwa „Wasabeats”. Jest nim utwór „Galaxy” autorstwa Lux Familiara.

Album „Wasabeats” można zamawiać w sklepie wytwórni. Jeśli jesteście zainteresowani to spieszcie się z zamawianiem, ponieważ krążek został wydany w limitowanej edycji 1000 sztuk. Premiera już 8 kwietnia.

Nie ma więcej wpisów