Tylko najstarsi górale pamiętają jeszcze, kiedy dokładnie pojawiły się pierwsze doniesienia o następcy płyty „Overgrown”. Sam James Blake nie udziela w tym temacie wielu informacji, choć wszelkie wzmianki mówiły o premierze trzeciego krążka artysty w zeszłym roku. I choć nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle dostaniemy  w ciągu najbliższych miesięcy zapowiadane od dawna „Radio Silence”, to Blake postanawia po raz kolejny – w zależności od stopnia zniecierpliwienia fanów – nieco ich zadowolić lub znowu zagrać im na nosie.

W najnowszej odsłonie jego audycji na antenie BBC Radio 1 muzyk zaprezentował jedynie singlowy zwiastun swojego albumu-widmo. „Timeless”, bo taki tytuł nosi opublikowany kawałek, odnosi się chyba także do niezmiennego oczekiwania, do którego Brytyjczyk nas przyzwyczaił. To kolejny po „Modern Soul” fragment wydawnictwa, na które ma się podobno złożyć aż 18 nowych utworów.

Z dobrych informacji – według zapowiedzi Blake’a „Radio Silence” jest już w pełni skończone. Wystarczy więc tylko czekać.

Nie ma więcej wpisów