Kilka dni temu do sprzedaży trafił najnowszy – szósty – oficjalny album łódzkiej ekipy Familia HP, zatytułowany „Reguły gry”. Całość najnowszego materiału grupy wyprodukował, nagrał i zmiksował O.S.T.R. Na wydawnictwie gościnnie udzielili się Green, Sarius i DJ Haem. Krążek jest dostępny w dwóch wersjach: standardowej oraz deluxe, w metalowym grawerowanym pudełku.

22 kwietnia, nakładem Dobrzewiesz Nagrania, ukazał się także najnowszy album Łony i Webbera, zatytułowany „Nawiasem mówiąc”. Jest to już piąty, długogrający krążek wspomnianego duetu. Płytę promował utwór „Nie mam pojęcia”, którego premiera miała miejsce 15 lutego tego roku. Na najnowsze wydawnictwo Łony i Webbera składa się 14 premierowych numerów.

Empire Music Studio jest nowym, tajemniczym projektem na scenie muzycznej. Studio powstało po to, by stać się pomostem pomiędzy rozmaitymi gatunkami muzycznymi i odległymi środowiskami, reprezentowanymi przez artystów z różnych części świata. Stare łączy się tu z nowym, a mainstream z podziemiem. Do inaugurującego działalność projektu „Empire Force One” zaproszono gwiazdy polskiej sceny, legendy światowego rapu i najciekawszych zawodników m.in. z USA, Słowacji, Portugalii czy Wielkiej Brytanii.

Na albumie „Empire Force One” udzielili się m.in. Rytmus, Sobota, Paluch, VNM, Ten Typ Mes, Papoose, Quebonafide, Żabson, Ad.M.a czy Kartky, a gościem specjalnym wydawnictwa jest sam Timbaland.

Gospodarzem i dowódcą albumu jest Matheo – odpowiada on za wyprodukowanie większości utworów, trzymał też artystyczną pieczę nad projektem, który nazwać można jego „płytą półproducencką”.

Nie ma więcej wpisów