Dwa dni darmowych warsztatów muzycznych i koncertów w Warszawie oraz Katowicach

W ramach projektu Converse Rubber Tracks marka Converse zaprasza na 2 dni darmowych warsztatów muzycznych oraz fantastycznych koncertów. Pierwsza odsłona Converse Rubber Tracks w Polsce startuje 12 maja w Warszawie, dzień później możecie dołączyć do projektu w Katowicach. Zapisy ruszyły 26 kwietnia i potrwają do 9 maja. Wystarczy wejść na converse-music.com/katowice-workshops i converse-music.com/warsaw-workshopswybrać interesujące Cię spotkanie, czy warsztat i zarejestrować się. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego Ci z Was, którzy chcą wziąć udział w projekcie Converse Rubber Tracks nie powinni zwlekać z wypełnieniem formularza!

W Warszawie rozpoczynamy warsztatem perkusyjnym z Maćkiem Gołyźniakiem. Tego dnia również wspólnie z ekipą producentów: Hatti Vatti, Zamilską i Bartkiem Kruczyńskim z zespołu Ptaki będziecie mogli zgłębić tajniki profesjonalnego samplingu korzystając z obszernego zbioru sampli na Converse Rubber Tracks Sample Library. Warsztaty rozpoczną się panelem dyskusyjnym, w którym oprócz ekipy wymienionych wcześniej producentów weźmie udział Kuba Karaś z The Dumplings. Panel poprowadzi Ania Kopaniarz. Na zakończenie Magda Chołyst poprowadzi swój autorski warsztat, podczas którego podzieli się wiedzą na temat tego jak poradzić sobie w branży muzycznej. Równie interesujący zestaw muzycznych tematów będzie na Was czekał podczas warsztatów w Katowicach: Paulina Czapska, która podpowie jak wybić się w branży muzycznej oraz Hatti Vatti, Zamilska i Bartek Kruczyński z formacji Ptaki, którzy poprowadzą warsztat dla producentów z zakresu samplingu. W katowickim panelu dotyczącym samplingu i produkcji prowadzonym przez Anię Kopaniarz, weźmie również udział Kuba Karaś z The Dumplings.

W Warszawie i Katowicach po warsztatach odbędą się koncerty z udziałem gości specjalnych: islandzkiego producenta Futuregrapher oraz wyjątkowego duetu Ffrancis, złożonego z elektronicznego producenta Hatti Vatti oraz wokalistki Misi Furtak.

O CONVERSE RUBBER TRACKS

Globalny projekt Converse Rubber Tracks powstał w związku z pragnieniem marki, by podziękować społeczności muzycznej za jej wieloletnie zaufanie oraz, by pomagać artystom w realizacji ich muzycznych planów i marzeń oraz dostarczać im niezapomnianych doświadczeń. Od momentu, gdy w lipcu 2011 roku zostało otwarte pierwsze flagowe studio Converse Rubber Tracks na Brooklynie, ponad 900 debiutującym artystom udało się skorzystać z szansy darmowego nagrywania swojej muzyki pod okiem doświadczonych inżynierów i dźwiękowców. Po zakończonej pracy w studio, artyści zachowują wszystkie prawa do nagranej muzyki. W ciągu ostatnich kilku lat z programu Rubber Tracks udało się skorzystać ludziom z praktycznie całego świata. Wszystko to dzięki pop-upowym studiom Converse Rubber Tracks, warsztatom, koncertom i spotkaniom z muzykami, które pozwoliły przybliżyć doświadczenie Converse Rubber Tracks wielu środowiskom muzycznym z całego świata, m.in. z Austin, Los Angeles, San Francisco, Bostonu, Sao Paulo, Pekinu, Amsterdamu, Londynu, Paryża, Meksyku.

O CONVERSE

Marka założona w 1908 roku zdobyła status “America’s Original Sports Company”™ i jest znana jako producent legendarnych linii takich jak Chuck Taylor All Star, Jack Purcell i CONS. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment sneakerów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież i akcesoria. Produkty Converse dostępne są w sprzedaży detalicznej w ponad 160 krajach na całym świecie i 79 punktach sprzedaży należących do marki.

Nie ma więcej wpisów