Klubokawiarnia CH25 szykuje kolejny muzyczny weekend. Na dobry początek warto wpaść do nich w piątek gdzie na scenie zaprezentują się dwa młode, pełne energii zespoły – Vökuró i Modernmoon.

Trio skrywające się pod skandynawsko brzmiącą nazwą Vökuró powstali w maju 2013 roku, ale to w kwietniu bieżącego roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki krążek. Tworzą muzykę oscylującą wokół dream popu połączonego z alternatywnym rockiem, ale nie tylko to u nich znajdziecie. Pojawiają się także elementy muzyki elektronicznej, trip hopu, lekkiej psychodelii czy muzyki etno. Warstwa liryczna ich twórczości jest silnie inspirowana twórczością Williama Blake’a, Jamesa Joyce’a, Stanleya Kubricka oraz – co w tym wszystkim najciekawsze – ich własnymi pokręconymi snami. Trio po raz pierwszy zaprezentuje w całości materiał z debiutanckiego albumu, który ukazał się pierwszego kwietnia.

Przed trio wystąpi żeński duet Modernmoon. Panie, jak same o sobie piszą, tworzą „piosenki o miłości, śmierci, meduzach, benzynie, tęsknocie za księżycem i ciałem.”

Kiedy: 3 czerwca (piątek)
Gdzie: Warszawa, CH25 (ul.Żelazna 75a – wejście od ul. Chłodnej 25)
Start: 20:00
Wstęp: 10 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów