Trwająca od kwietnia, piąta edycja międzynarodowego konkursu DJ-skiego, BURN Residency, zbliża się do wielkiego finału. Wiemy już, gdzie i kiedy nastąpi ostatni etap polskich eliminacji, czyli tzw. Mix Off – impreza, podczas której zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów.

Polski Mix Off odbędzie się 18 czerwca w ogrodzie warszawskiego klubu Iskra, jego gwiazdą będzie włoski duet Mind Against, a wydarzenie zorganizuje BURN Energy Drink oraz Spółka Akcyjna – agencja odpowiedzialna za festiwal Audioriver.

BURN Residency to największy na świecie konkurs dla DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania jest ponad dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz 100 tysięcy euro, które zostaną zainwestowane w rozwój kariery zwycięzcy. Pierwszy etap to wgranie krótkich setów na Mixcloud oraz promowanie ich m.in. w social mediach. Następnie, z autorów najpopularniejszych nagrań, międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera pięciu uczestników, którzy następnie rywalizują Mix Offach. Mix Off to impreza, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność. To od tych występów zależy, kto poleci na Ibizę, by zmierzyć się ze zwycięzcami z pozostałych krajów.

Uczestnicy ostatniego etapu polskich eliminacji nie zostali jeszcze ogłoszeni, ale wiemy już, kto wystąpi tuż po ich rywalizacji. Będzie to wyjątkowy duet Mind Against. Bracia Alex i Federico Fognini są świetnie znani na całym świecie, ale i w Polsce – między innymi za sprawą ich genialnego występu na Audioriver w 2014 roku. To producenci o charakterystycznym brzmieniu wytwórni Life And Death oraz artyści o wyjątkowym stylu miksowania, co potwierdza 18. miejsce na liście najlepszych DJ-ów świata wg czytelników portalu Resident Advisor.

Kiedy: 22.06. (środa)
Gdzie: Warszawa, klub ISKRA, Wawelska 5
Start: 22:00
Wstęp: TBA

Nie ma więcej wpisów