W Olsztynie rusza nowa muzyczna impreza, która na dwa dni lipca zakotwiczy się w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Na deskach amfiteatru zaprezentuje się jedenastu artystów reprezentujących muzykę głównie alternatywną i songwiterską.

Festiwal pod nazwą Slow Life Music Festival jest zupełną nowością na muzycznej mapie Olsztyna. Nie skupia się on tylko i wyłącznie na muzyce – choć ta wciąż pozostaje tu najważniejszym elementem, ale impreza ma także na celu promocję „idei spokojnego i niespiesznego życia, wyciszenia się oraz odpoczynku na łonie natury, połączonego z degustacją lokalnych przysmaków„, dlatego organizatorzy postanowili ją połączyć z cyklicznie odbywającym się Olsztyńskim Piknikiem Śniadaniowym. Warto wspomnieć, że w ramach festiwalu znajdzie się także ciekawostka dla miłośników fotografii. Centrum Sztuk Wizualnych organizuje towarzyszące festiwalowi warsztaty fotograficzne.

W dniach 9 i 10 lipca w Olsztynie w ramach Slow Life Music Festival wystąpią m.in. Leski, Patrick The Pan, Oly., Fismoll, formacja BVRS, Further Away, Moriah Wods czy Sonia Pisze Piosenki.

Nie ma więcej wpisów