Nebula Studio to wspólny projekt dwóch muzyków, którzy na co dzień grają w zespole Tides From Nebula. Maciek Karbowski i Tomek Stołowski zakasali rękawy i od trzech lat nieustannie pracują nad tworzeniem Nebula Studio tylko i wyłącznie siłą własnych rąk i portfeli. Ich celem jest stworzenie miejsca, w którym każdy muzyk będzie mógł pracować we wspaniałym otoczeniu. Jako muzycy, którzy sami spędzają niezliczone godziny w studiu nagraniowym każdorazowo podczas pracy nad nowym materiałem, doskonale wiedzą jak takie studio powinno wyglądać, aby podczas pracy pojawiła się magia.

Uruchomiona właśnie przez muzyków akcja crowdfundingowa na portalu wspieram.to stanowi jedynie 8% całkowitego kosztu studia nagraniowego. Resztę Panowie już wzięli i wezmą na własne barki. Na dzień dzisiejszy w pełni gotowe jest główne pomieszczenie studia, czyli tzw. liveroom. Obecnie prace trwają nad akustyką pomieszczeń oraz nad wykończeniem samej reżyserki, czyli tak naprawdę serca każdego studia nagraniowego. I to właśnie na reżyserkę zostaną wykorzystane fundusze, które da się zgromadzić w ramach akcji.

Jak to przy crowdfundingu bywa, nie ma nic za darmo – każdy kto dorzuci parę złotych może liczyć na nagrody od Nebula Studio. Do wybrania (w zależności od przekazanej kwoty) są wielkie podziękowania, nagrody rzeczowe, możliwość umieszczenia w studiu cegiełki z własnym nazwiskiem, zaproszenie do studia na krótkie szkolenie z nagrywania, całodzienna sesja nagraniowa, a nawet prywatny koncert Tides From Nebula.

Wszystkie szczegóły dotyczące zbiórki znajdziecie tu: Zbuduj Nebula Studio.

Nie ma więcej wpisów