Na muzycznej mapie Warszawy rodzi się nowe koncertowe miejsce – NIEBO. W samym centrum stolicy, w przedwojennej kamienicy przy ulicy Nowy Świat 21 znajduje się przestrzeń gdzie młodzi, obiecujący artyści rodzimej sceny będą mogli w pięknej oprawie prezentować swój talent spragnionej nowości publice. Już 23 czerwca w Niebie wystąpią BeMy i Milky Wishlake.

Milky Wishlake naszym czytelnikom jest doskonale znany – to młody utalentowany producent, wokalista, kompozytor i pianista, który oczarował nas EP-ką „Five Contemporary Songs” wydaną własnym sumptem. Wydawnictwo szybko przyciągnęło uwagę mediów, fanów i wytwórni, co zaowocowało podpisaniem kontraktu z wytwórnią Nextpop.

BeMy to projekt stworzony przez dwóch braci, którzy urodzili się i wychowali we Francji, ale pochodzenie mają polskie. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechali do Angli kontynuować tam edukację muzyczną. Ich upór sprawił, że trafili na studia muzyczne do prestiżowej Academy Of Contemporary Music. W ubiegłym roku podpisali kontrakt płytowy z Universal Music, dzięki czemu wiosną tego roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki krążek „Grizzlin”.

Niebo na dobre rozkręci się jesienią, ale już teraz można sprawdzić na własnej skórze, dlaczego warto na stałe wpisać tę miejscówkę do swojej osobistej muzycznej mapy Warszawy.

Kiedy: 23 czerwca
Gdzie: Warszawa, NIEBO (ul. Nowy Świat 21)
Start: 20:00
Bilety: 20 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (w dniu koncertu)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów