Cigarettes After Sex to jedno z najciekawszych odkryć ostatnich lat. Mimo debiutu w 2012 roku i wydania EP-ki „I.”, na której znalazł się ich najbardziej rozpoznawalny utwór w postaci „Nothing’s Gonna Hurt You Baby”, to dopiero rok 2015 rok i wypuszczenie numeru „Affection” przysporzył zespołowi większej popularności. 20 lipca amerykanie wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce.

Grupa po raz pierwszy wystąpi przed polską publicznością, jest to więc szansa posłuchać jak ten niezwykle relaksujący, nastrojowy materiał zostanie przełożony na wersję koncertową. Sama ikoniczna nazwa formacji jest prawdopodobnie najbardziej udanym odzwierciedleniem tego, co amerykanie prezentują. Cigarettes After Sex to klimatyczny, duszny, nocny ambient okraszony delikatnym, męskim wokalem przywodzącym na myśl islandzkie inspiracje.

Przed amerykanami wystąpi grupa Miss Is Sleepy. To poznańskie trio bawiące się w łączenie niecodziennych dźwięków – elektroniki z oldscholowymi instrumentami. Ich muzyka oscyluje wokół hipnotycznego folku, bluesa i hip-hopowych rytmów. Formacja zadebiutowała EP-ką „En Route”.

Kiedy: 20.07 (środa)
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka (ul. 11 Listopada 22)
Start: 19:00 (wejście), 20:00 (początek)
Wstęp: 40 PLN / 50 PLN

Nie ma więcej wpisów