Ostatni weekend wakacji zakończy się w Warszawie pięknym muzycznym wydarzeniem. W Cudzie nad Wisłą zagra zespół Sorry Boys. Koncert będzie kolejną imprezą w ramach festiwalu Heineken City Nights, podczas którego w Cudzie zagrali m.in. Mike Skinner, TA-KU i Alo Wala.

Muzycy intensywnienie pracują nad nowym albumem, który będzie następcą wydanego w 2013 roku krążka pt. „Vulcano”. Koncert będzie doskonałą okazją do przypomnienia sobie twórczości grupy, która ma za sobą serię świetnych występów na najważniejszych polskich festiwalach oraz odbywającym się w Wielkiej Brytanii The Great Escape Festivalu. Niewykluczone, że zespół przedpremierowo zaprezentuje coś, czego jeszcze nie słyszeliśmy.

Hipnotyzujące gitary i cudowny głos w połączeniu z charyzmą wokalistki – Beli Komoszyńskiej – sprawiły, że Sorry Boys skradli serca dziennikarzy muzycznych oraz zdobyli rzeszę wiernych fanów. Kto choć raz widział grupę w akcji wie, że na ich koncert warto przyjść, bo muzycy mają tą cudowną zdolność przenoszenia publiki w zupełnie inną rzeczywistość.

Występ Sorry Boys odbędzie się już w piątek 26 sierpnia w klubie Cud nad Wisłą. Wstęp na imprezę jest wolny – tym bardziej nie możecie jej przegapić.

Nie ma więcej wpisów