Fani zespołu Kings Of Leon mogą już zacierać ręce – w połowie października na sklepowe półki trafi następca „Mechanical Bull”, album pt. „Walls”. Siódmy krążek grupy z Nashville zostanie wydany nakładem wytwórni RCA, a za jego produkcję odpowiada Markus Dravs. Dravs ma na swoim koncie kilka nagród oraz niezłą listę współpracujących z nim muzyków z Florence and the Machine oraz Coldplay na czele.

Panowie nie mówią jeszcze wiele na temat nowego wydawnictwa, Caleb Followill zdradził dziennikarzom magazynu „Q”, że część z kompozycji jest bardzo osobista, jak choćby utwór „Over”, który opowiada o zmaganiach Caleba z nałogiem alkoholowym, który był przyczyną odwołania części trasy koncertowej w 2011 roku. Pełną tracklistę nowego albumu, który do sprzedaży trafi 14 października znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że już 8 września zespół pojawi się w Krakowie i niewykluczone, że fani podczas koncertu usłyszą część nowych kompozycji. Supportem podczas koncertu Kings Of Leon w Polsce będzie wrocławska grupa OCN.

1. „Waste A Moment”
2. „Reverend”
3. „Around The World”
4. „Find Me”
5. „Over”
6. „Muchacho”
7. „Conversation Piece”
8. „Eyes On You”
9. „Wild”
10. „Walls”

Nie ma więcej wpisów