Wolf Alice zadebiutowali w 2013 roku bardzo dobrze przyjętą EP-ką pt. „Blush”, a w zeszłym roku wydali swój pierwszy pełnowymiarowy album – „My Love Is Cool”, który promowali rok temu podczas koncertu na Orange Warsaw Festivalu.

Muzycy mieli wystąpić w Warszawie w lutym tego roku, jednak grupa była zmuszona do przeniesienia koncertu. Na szczęście nie zrezygnowano z zagrania w kraju nad Wisłą i londyńczycy pojawią się w Polsce już 7 września, również w klubie Hybrydy. Przypominamy, że zgodnie z informacją od agencji Go Ahead, bilety zakupione na pierwszą datę zachowują swoją ważność. Powodem przełożenia koncertu, jak informował już sam zespół były liczne nominacje i wyróżnienia – m.in. Grammy, NME Awards czy BRITs Awards.

Jeżeli zespół posiada na scenie taki sam pazur jaki słychać w ich utworach – a patrząc na koncertowe nagrania pojawiające się w Internecie, jest to niemal pewne – to zdecydowanie będzie się działo!

W roli supportu wystąpi brytyjski indie-rockowy zespół Gengahr. Początkowo grupa występowała pod nazwą RES, powstali w 2013 roku, a swój debiutancki krążek pt. „A dream outside” wydali w zeszłym roku. Dzięki pojawieniu się ich kawałka w radiu BBC – piosenki „Fill My Gums With Blood” – grupa została zaproszona na jeden z największych i najważniejszych festiwali w Europie, Festiwal Glastonbury.

Kiedy: 7 września
Gdzie: Warszawa, Klub Hybrdy
Start: 18:45
Bilety: 59 zł / 70 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów