Już pod koniec września w krakowskiej Tauron Arenie wystartuje wydarzenie z cyklu BURN Battle School Remixed. Na jednej scenie będzie można zobaczyć wielokrotnego zdobywcę platynowych płyt, nominowanego do nagród Grammy Busta Rhymes.

24 września podczas święta kultury ulicznej, jakim jest wydarzenie BURN, fani będą mogli zobaczyć na żywo światowej sławy tancerzy break-dance oraz obejrzeć instalacje street-artowe, w tym wielkoformatowe graffiti tworzone na żywo. Dodatkowo, podczas wydarzenia swój wyjątkowy DJ-ski set zagra legenda muzyki hip-hopowej, Grandmaster Flash, który zagra klasyczny set, prezentując swoje pionierskie techniki miksowania na żywo. Polską scenę reprezentować będzie O.S.T.R.

Busta Rhymes świętuje 25-lecie kariery muzycznej i nie może się doczekać, aby podzielić się z fanami tą energią: „Jako artysta występujący na żywo, możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop.” – mówi Busta Rhymes.

Aby dowiedzieć się więcej o święcie kultury ulicznej BURN Battle School i zarejestrować się po darmowe bilety, odwiedź stronę: www.battleschool.burn.com

Nie ma więcej wpisów