Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo Kings Of Leon. Otwierający krążek „Waste A Moment” potwierdza, że warto było czekać trzy lata.

Odsłuchując „Waste A Moment” po raz pierwszy spodziewasz się, że usłyszysz te same riffy, do których przyzwyczaiły Cię poprzednie wydawnictwa, jednak współpraca z nowym producentem rzeczywiście nadała twórczości grupy świeżość. Sam refren „Oh, take the time to waste a moment. Oh, never ask to be forgiven” ma dawać fanom znak, że zespół chce zapomnieć o swojej popularności, o wielkości stadionów, na których daje koncerty i skupić się tylko i wyłącznie na muzyce.

Polscy fani mieli świetną okazję usłyszeć premierowy utwór na żywo wczoraj w Krakowie – w TAUORN Arenie odbył się jeden z nielicznych koncertów, które zespół daje w tym roku. Pierwotnie management zespołu odradzał panom zagranie nowych kawałków, ale KOL stwierdzili, że i tak to zrobią. Oprócz „Waste A Moment” Polscy fani mogli usłyszeć również utwór „Over” opowiadający o nałogu alkoholowym Caleba Followilla.

Dyskografię zespołu zamyka album „Mechanical Bull” wydany w 2013 roku. Premiera „Walls” zapowiedziana jest na 14 października.

Nie ma więcej wpisów