Kilka dni temu do Sieci trafił debiutancki utwór polskiego zespołu Not Pretty Enough. Członkowie grupy nie mówią o sobie zbyt dużo, a ich najlepszą wizytówką jest po prostu muzyka. Postanowili, że do swojego tajemniczego świata będą zapraszać słuchaczy stopniowo i kolejno odkrywać przed nimi swoją twórczość. Muzyka jest dla nich przede wszystkim próbą odzwierciedlenia szczerych emocji. Przedstawiają się jednym, prostym zdaniem: „We are young, we love music and we are not pretty enough.”

Do pierwszej piosenki zespołu pt. „Hard Believer” powstał również teledysk. Minimalistyczny i melancholijny klip, za którego realizację odpowiada Wojciech Kupczak, jest wizualnym odzwierciedleniem części ich świata.

Poznajcie Not Pretty Enough i przeczytajcie co mówią o sobie:

1. Kim jesteście?
Poszukiwaczami sensu, interpretatorami znaczeń, eksploratorami dźwięków, muzycznymi melancholikami.

2. Co i w jaki sposób tworzycie?
Tworzymy muzykę, której nigdy nie próbowaliśmy sklasyfikować. Zaczęło się spontanicznie, w któryś z zimowych poranków. Od słowa do słowa, przypadkiem.

3. Kim / czym się inspirujecie?
Inspiruje nas codzienność, wieloaspektowość życia, drobne decyzje, które zmieniają w nas coś już na zawsze. Na podstawie tych ulotnych chwili, tworzymy muzykę.

4. Co jest dla Was najważniejsze w tworzeniu muzyki?
Szczerość. Emocja. Wolność. Kształtowanie muzyki.

5. Co Was wyróżnia i jest Waszym znakiem rozpoznawczym?
Nie musimy się wyróżniać, nie dbamy o to przesadnie. Tworzymy swój własny świat, który nienachalnie, kawałek po kawałku, będziemy odsłaniać. Tylko zainteresowanym. Ludzie albo pokochają te muzykę, albo nie zwrócą na nią uwagi.

6. Jeśli nie muzyka to…?
Coś, co nie będzie miało dla nas nigdy większego znaczenia.

Nie ma więcej wpisów