W piątek internet zahuczał, gdy Coldplay wrzucił na swojego facebooka gifa z polską flagą zapowiadającego przyszłoroczną trasę. Dziś zespół ogłosił europejskie tournee promujące ubiegłoroczne wydawnictwo „A Head Full Of Dreams”. Zespół zagra 13 koncertów stadionowych w 9 miastach. Wśród nich znalazła się Warszawa. Formacja wystąpi 18 czerwca 2017 na PGE Narodowym.

Trzeci koncert w Polsce to bez wątpienia zasługa fanów, którzy od dłuższego czasu gromadzili się wokół wydarzenia apelującego o zorganizowanie w naszym kraju kolejnego show Coldplay. Koncerty Chrisa Martina i spółki są daleko zaawansowaną i dokładnie zaplanowaną produkcją stworzoną przez zespół oraz uznanych scenografów (Misty Buckley i Paul Normandale). Na koncerty z A Head Full Of Dreams Tour sprzedano dotychczas ponad 2,5 miliona biletów. Od marca tego roku zespół zagrał w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym na czterech wyprzedanych koncertach w Londynie na Wembley Stadium. W grudniu panowie odwiedzą Australię i Nową Zelandię.

Przedsprzedaż biletów w cenach od 199 zł ruszy w środę o 10.00 i potrwa do czwartku do 20.00 na www.Livenation.pl. Sprzedaż ogólna rusza w piątek, 7 października o 10.00

Nie ma więcej wpisów