Od pewnego czasu mówiło się o tym, że istnieją jeszcze nieopublikowane utwory Davida Bowie nagrane podczas sesji do „Blackstar”. Dzisiaj już możemy ich posłuchać, są to „No Plan”, „Killing a Little Time” i „When I Met You”. Piosenki nagrane zostały oczywiście z tymi samymi muzykami co ostatni album artysty, a wyprodukował je Tony Visconti. Nowe kawałki ukażą się na krążku promującym musical „Lazarus”, który do sklepów trafi już w najbliższy piątek. Na albumie oprócz tych trzech utworów znajdzie się przekrój dyskografii artysty w wykonaniu aktorów z musicalu.

„Killing a Little Time” ciężką i gęstą atmosferą bardzo przypomina resztę albumu „Blackstar”, podczas kiedy „When I Met You” brzmi już zdecydowanie bardziej dynamicznie i pogodnie. Z kolei „No Plan” uwodzi nostalgią i smutkiem, a przy okazji brzmi dosyć musicalowo.

Dwie z nowych piosenek miały swoją premierę na antenie BBC Radio 2 i Radio 6, można ich posłuchać tutaj: http://www.bbc.co.uk/programmes/b07ystdz (około 46 minuty) a także tutaj http://www.bbc.co.uk/programmes/b07ypdj4 (51 minuta).

Nie ma więcej wpisów