Showcase Club to nowe miejsce na tanecznej mapie Warszawy – klub wystartował 2 tygodnie temu znakomitą imprezą z udziałem Simona Dunmore oraz Shapeshifters. Potwierdzane są już kolejne imprezy i zagraniczne bookingi, o których niebawem.Tymczasem: w ten weekend – mocne, klasyczne house’owe uderzenie!

Houserka była kultową audycją znaną z fal Radiostacji i kształtowała gusta i miłość do muzyki house i garage wśród tysięcy słuchaczy: zwykle o 21-ej, zawsze w sobotę przy odbiornikach zasiadało / tańczyło podobno blisko 50 tysięcy ludzi!

Ta audycja to niezapomniany klimat czarnej, winylowej płyty i gramofonów, muzyki przywożonej skąd tylko się da, nagrywanych kaset, które krążyły później w siódmym obiegu. Audycję tę od początku tworzyli: Robert Dinn, Sebastian Skalski oraz (nieco później) DJ Glasse. Tak krzewiono kulturę house w Polsce!

Sobotnia imprezowa edycja Houserki na Żurawiej to najlepsza selekcja tanecznych brzmień z Londynu, Nowego Jorku, Ibizy i Warszawy – z winyli zagraj znakomity team: Seb Skalski, Last Robots (Igor & Bert) oraz Glasse.

Zapraszamy wszystkich spragnionych słuchania klasyków gatunku i dźwięków prawdziwej house music!

Kiedy: 29.10. (sobota)
Gdzie: Showcase Club, Żurawia 32/34
Start: 22:00
Bilety: 15-20 PLN

Nie ma więcej wpisów