Wielbiciele brzmień prawdziwej house music doczekali się w Warszawie 2 ciekawych wydarzeń: w klubie Showcase, w 2 kolejne weekendy wystąpi 2 znakomitych DJ-ów, którzy nadają ton światowemu graniu 4×4.

Riva Starr ( reprezentant labeli Hot Creations, Defected i Snatch) zawita do klubu na Żurawiej 25.11. i zagra na specjalnym party pod szyldem 2nd Acidversary.

Riva łączy w swoich produkcjach jak i setach dominującą na Ibizie świeżość tech-house’u, big beat’ową duszę i klasyczne analogowe brzmienie. Bass, beat i groove są motorem napędowym występów i muzyki właściciela wytwórni Snatch! (wydającą obecnie utwory np. Pirupa, AFFKT). Uwaga: na scenie obecny będzie też automat perkusyjny, którym to artysta wzmocni swój 2h DJ-set.

Support gościa z Włoch zapewnią reprezentanci basowej White Widow Records – Handia Hype oraz Last Robots.

Kiedy: 25.11. (piątek)
Gdzie: Showcase Club, Żurawia 32/34
Start: 22:00
Bilety: 30 PLN

3 grudnia 2016 natomiast nowa edycja cyklu Deep Circus: tym razem do Showcase zawita Claptone!

Deep Circus to flagowa impreza klubu i po Yousefie, wyczekujemy niecierpliwie występu Claptone’a. Ten niemiecki artysta występuje zawsze w tajemniczej masce i był dwukrotnie nagradzany w ramach DJ Awards w kategoriach: Producer i Best House. Występ odbędzie siew ramach trasy promującej nowy dwupłytowy mix album „Masquerade” wydany w Defected Records.

Supportować go będą Keenarf, Ricardo, Phil Jensky, Lipski.

Zapraszamy na 2 istne uczty z muzyką house!

Kiedy: 05.11. (sobota)
Gdzie: Showcase Club, Żurawia 32/34
Start: 22:00
Bilety: 35-40 PLN

Nie ma więcej wpisów