2 wieczory z brytyjskim reprezentantem wytwórni Night Slugs – Jam City – w ten weekend w warszawskiej Miłości oraz lubelskim klubie Nadzieja.

Jam City pojawi się w naszym kraju pierwszy raz z live act’em promując najnowszy mixtape. Obok niego na scenach obu klubów mocne lokalne składy DJ-skie. W Warszawie występ artysty będzie towarzyszył otwarciu Ogrodu Zimowego na Patio Kredytowa 9.

Od kiedy Jack Latham zadebiutował 6 lat temu poprzez londyński label Night Slugs zmieniło się w jego życiu bardzo wiele. Wtedy określany był mianem jednego z najbardziej ekscytujących basowych producentów nowej fali – teraz jest już uznanym, który bez strachu łamie zasady panujące na rynku muzyki elektronicznej. Jam City odszedł od taneczności na rzecz połamanej melodyjności, jego utwory to już bardziej piosenki niż produkcje. W Warszawie Jack wystąpi na żywo z gitarą i wokalem potwierdzając, że czuje się w tym momencie bardziej elektronicznym songwriterem niż kolejnym DJ-em, który planuje porwać was w imprezowe szaleństwo. Ale możecie też być pewni, że nie będzie to jednostajny występ, a raczej mieszanka wszystkiego, co Jam City przez lata stworzył.

W Miłości usłyszycie też znakomite występy DJ’skie: m.n. ekipę Warsaw Calling oraz artystów związanych z labelem Astropical Tapes: Marcina Krupę, Boryna, wants.

Kiedy: 02.12.
Gdzie: Warszawa, Miłość, Kredytowa 9
Start: 22:00
Wstęp: 25 PLN

Kiedy: 03.12.
Gdzie: Lublin, Nadzieja, Bernardyńska 15
Start: 22:00
Wstęp: 25 PLN

Nie ma więcej wpisów