Ania Karwan – finalistka programu „The Voice Of Poland” wydaje się kroczyć coraz pewniejszą drogą w biznesie muzycznym. Tuż po zakończeniu programu, w którym ewidentnie podbiła serca widzów i jurorów – Ania zaprezentuje się swoim fanom w klubie „Miłość” 3-go grudnia. Koncert ten jest już od 2 dni wyprzedany, co jest doskonałym prognostykiem na rozwój kariery Ani.
Czy w ślad za koncertem pójdzie trasa koncertowa dyskontująca popularność po programie i energię tam pozyskaną? Czas pokaże.

Przypomnijmy, że muzyczna kariera Anny Karwan trwa już kilkanaście lat, a dotychczasowa praca i doświadczenia sprawiły, że – jak sama mówi – obecnie jest już gotowa, aby zaprezentować własne utwory, opowiedzieć w nich swoją historię. Koncerty Ani to dopracowane do perfekcji muzyczne rytuały, podróże do świata duszy, a w piosenkach jest: “dużo miłości, życiowych rozliczeń, emocji ponad wszystko i przeżyć, którymi chce się dzielić ze słuchaczami”. Wokalistka zdradza już, że na płycie, którą właśnie tworzy znajdzie się mnóstwo dobrej energii i chciałaby aby był to uzdrawiający “krążek”.

W sobotę artystka wykona utwory jakie wykonała w programie „The Voice Of Poland” oraz kilka nowych kompozycji w tym singiel skomponowany przez Natalię Kukulską specjalnie dla Ani.
Polecamy ten występ wszystkim, a zwłaszcza wiernym fanom Ani pamiętającym jej porywające koncerty jeszcze z czasów Mono Baru!

Nie ma więcej wpisów