Syny to sensacja polskiej sceny, która nie poddaje się jednolitym klasyfikacjom. Hip-hop zbudowany na bitach, które swobodnie nadają się do słuchania również jako instrumentale, brzmienia zahaczające o leniwy, „upalony” trip-hop pomogły Synom zdobyć sporą popularność i zagrać dziesiątki koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, Up To Date czy gdańskiej edycji Boiler Room.

9 grudnia odbędzie się ich warszawski koncert w klubie Miłość – uwaga! – to ostatni występ w stolicy z debiutanckim materiałem!

Duet nagrał do tej pory tylko jeden album, ale „Orient” to już pozycja kultowa. Zespół tworzą od 2 lat: producent 1988 oraz raper, tekściarz i producent Robert Piernikowski.

„Orient” jest płytą niejednoznaczną, pełną strzępów zdań i słów, skojarzeń, błędów językowych i klisz tworzących złożone obrazy. Ta płyta to esencja wyciśnięta z tego, co w rapie najciekawsze – płyta brudna, szczera i spontaniczna, ale tworzona niemal z filmowym wyczuciem – na koncertach przybierająca energiczną, lecz hipnotyzującą zarazem formę która w połączeniu z synowską charyzmą wciąga od początku do końca.

Kto raz doświadczy energii i spektaklu świateł na występie Synów, będzie czekał na kolejny koncert.

Kiedy: 09.12.
Gdzie: Warszawa, Miłość, Kredytowa 9
Start: 21:00
Wstęp: 30 PLN

Nie ma więcej wpisów