Klub Smolna nie zawodzi z kolejnymi bookingami: na najbliższy weekend zapraszamy ponownie fanów najlepszego techno, house i minimalu. W bramy klubu w warszawskim Śródmieściu zawitają reprezentanci labeli Plus8, Drumcode czy Crosstown Rebels!

Sam Paganini to jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci we współczesnej muzyce techno. Włoch działa na scenie od ponad 20 lat i w tym czasie zdążył współpracować z tak cenionymi oficynami, jak Plus8, Cocoon czy Drumcode. To tam zostały wydane m.in. „Fire In My Arms”, „Rave” czy „Egotism”, które znalazły miejsce w setach największych postaci na scenie. Niedawno ukazał się najnowszy utwór Sama pt. „The Beat”, który powstał we współpracy z ZØE – to właśnie z nią artysta zagra podczas swojego pierwszego klubowego występu w Warszawie.

Podczas tego wieczoru usłyszycie też niezwykle mocną polską reprezentację: zagrają m.in. wants, Truant i Deas ( sprawdźcie jego remix dla samego Kevina Saundersona!)

Kiedy: 09.12.
Gdzie: Warszawa, klub Smolna, ul Smolna 38
Start: 23:30
Wstęp: 40 PLN

Damian Lazarus będzie natomiast gościem kolejnej odsłony cyklu NN. Lazarus jest szefem znanej wytwórni Crosstown Rebels i zyskał w Polsce wielka popularność dzięki corocznym „szamańskim“ setom podczas Audioriver Festival, które zamykają ostatni dzień festiwalu – Sun/Day. Brytyjskie media przyznały mu tytuł „króla undergroundowej muzyki tanecznej”.
Polscy DJ-e jakich usłyszycie tej nocy to: Glasse, Leon, Pysh i T2P.

Kiedy: 10.12.
Gdzie: Warszawa, klub Smolna, ul Smolna 38
Start: 23:30
Wstęp: 25 PLN

Nie ma więcej wpisów