Wschodząca gwiazda eurobassu i trapu oraz podopieczny wytwórni SOHO Palace, uświetni swoim setem gorącą noc w białostockim klubie Metro. DJ zagra w ramach imprezy „Keep It Slav”

Białostocki klub Metro niezmiennie od połowy lat dziewięćdziesiątych istnieje na klubowej mapie Białegostoku, wzbogacając ją o tematyczne imprezy, głównie w duchu techno. Po niedawnym remoncie placówka ponownie odżyła i miała przyjemność gościć już m. in. Jacka Sienkiewicza i DJ Detweilera. Zbliżający się weekend to dwie kolejne imprezy. W sobotę swoje święto będą mieli fani psytrance, w ramach „Mystic Vibes V14”. Natomiast dzień wcześniej gratka dla wszystkich miłośników Słowian. „Keep It Slav” to noc pełna brzmienia hardbassu, trapu, witch-house’u i techno. Za konsoletą znajdą się Enjoii, Majki i Rafall, a jako gość specjalny pojawi się Sokos.

Produkuje bity i własne kawałki. Remiksuje innych, a jego profil na Soundcloudzie przekroczył już barierę pięciu tysięcy obserwujących. Drzemie w nim ogromny potencjał, którego jeszcze całkowicie nie odkrył. Sokos poszerza swoje horyzonty i bierze się nie tylko za trap, ale również eurobass, dubstep i house. Dlatego wróżenie mu sukcesu nie jest niczym nadzwyczajnym. Szczególnie, że znalazł się w ramionach SOHO Palace. Jedna z najprężniej rozwijających się polskich wytwórni (Czeluść, Da Vosk Docta, ka-meal, FORXST) z pewnością dobrze o niego zadba i zapewni mu należytą rozpoznawalność. O tym, czy Sokos równie dobrze radzi sobie w rozkręcaniu zabawy, będzie się można przekonać już w ten weekend.

Kto: Enjoii, Majki, Rafall, Sokos
Gdzie: Białystok, Klub Metro (ul. Białówny 9/1)
Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN / wstęp w dresie Adidas za darmo


Nie ma więcej wpisów