Po serii tajemniczych zdjęć na instagramie, Goldfrapp wreszcie ujawnili pierwszy singiel wraz z datą ukazania się nowego krążka. „Anymore” – bo tak zatytułowany jest utwór brzmi trochę jak powrót do tanecznych czasów „Black Cherry” i „Supernature”, ale ma surowsze, mniej przystępne aranżacje niż tamte kawałki.

Album „Silver Eye” wyprodukowali John Congleton i Haxan Cloak, a ukaże się on 31 marca. Zaraz przed wydaniem płyty duet zagra pojedyncze koncerty w Anglii, można jednak liczyć na to, że znów zahaczą, o któryś z naszych letnich festiwali.

W specjalnym ogłoszeniu prasowym Alison Goldfrapp powiedziała, że ona i Will Gregory nie lubią się powtarzać, a ci fani, którzy są z nimi od lat nie tylko akceptują, ale są też zachwyceni faktem, że nigdy nie wiadomo, w którą stronę duet pójdzie na kolejnym albumie. Trzeba przyznać, że jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy, bo po relaksacyjnym i wyciszonym „Tales of Us” taneczna elektronika jest ostatnią rzeczą jakiej można było się po Goldfrapp spodziewać.

Nie ma więcej wpisów