Festiwal World Wide Warsaw istnieje dopiero od dwóch lat, ale zdążył przyzwyczaić nas już do wysokiej poprzeczki bookingowej oraz dość nietypowej organizacji – poprzednie edycje zawierały się nie w przeciągu tygodnia czy weekendu, ale ponad miesiąca, co jest rozwiązaniem interesującym i pozwalającym przedłużyć moc wrażeń płynących z muzyki.

Do ogłoszonych do tej pory tegorocznych headlinerów z nurtu elektronicznego (Mall Grab, Omar S, DVS1) dołącza weteran zza zachodniej granicy: Philip Sollman, czyli Efdemin. Trudno uwierzyć, ale artysta nie miał okazji wystąpić w stolicy od około dekady, a za konsolami stoi już właściwie od ponad dwudziestu lat. Związany z wytwórniami Kompakt, Dial i Curle, prezentuje dość szerokie spektrum gatunkowe zarówno podczas produkcji, jak i na swoich DJ-setach. Pod koniec lutego można spodziewać się więc niespodziewanego: house, tech-house, detroit techno czy minimali na najwyższym poziomie.

Wydarzenie będzie połączone z czwartymi urodzinami kolektywu Dype, który dba o sprowadzanie do Polski bardzo gorących światowych nazwisk. Dzięki nim mogliśmy na klubowych występach usłyszeć u nas Konstantina, Vrila, Objekta czy Antigone.

Kiedy: 25 lutego (sobota)
Gdzie: Miłość, Kredytowa 9, Warszawa
Start: 22:00
Wstęp: 30 / 40 PLN

Nie ma więcej wpisów