Do stałej muzycznej tradycji należy wydawanie kompilacji z brzmieniami, jakich można posłuchać w danym klubie. Wszyscy znamy najgorętsze składanki z Fabric, Watergate, Space czy klubu Pacha.

Nie inaczej jest w przypadku warszawskiego Jackpot, który od miesięcy przyciąga publiczność najlepszymi brzmieniami rapu i r’n’b oraz rasowego Chicago- i Jackin’- House. W najbliższy weekend wielka premiera kompilacji „Jackpot Sounds”!

Właściciel i mózg artystyczny klubu Michał bshosa Brzozowski tak opisuje nadchodzącą premierę tego wydawnictwa:

„Najgorętsze nazwiska klubowej sceny muzycznej przez ostatnich kilka tygodni zamknęły sie w studio aby tworzyć dla Was wybuchowy, imprezowy mixtape. Tak powstała dwupłytowa kompilacja zmixowana przez DJów rezydentów Jackpot Warsaw! W sobotę zaprezentują Wam po raz pierwszy owoc swojej pracy na żywo.”

Release płyt planowany jest na dwa dni: 3.02.2017 i 4.02.2017.

W piatek zagrają autorzy mixu Falcon1, Hubson, Kebs, Def i DTL , w sobotę bshosa, Seb Skalski, Glasse i Pitti Schmitti.

Piątki to muzyczna eskalacja czarnych brzmień. Od gorącego funku z lat 70. tj. Earth Wind and Fire, Chic czy Kool and The Gang, przez najlepsze klasyki muzyki R&B, złotej ery hiphopu z lat 90, gdzie nie zabraknie takich tuzów jak The Cypress Hill, Nas, Notorious B.I.G., Gangstarr, aż po lata 2000 i wzwyż, gdzie muzyka tworzona przez Afroamerykanów podbijała wszelkie listy przebojów.

Soboty to esencja brzmienia spod znaku Studio 54, Chicago, Detroit, Paradise Garage. Rewolucja, która czerpała garściami z tradycji funku, soul i R’n’B jednocześnie zamykając je w rytmie 4/4. Kolorowe ubrania, cekiny, niekończące się tańce do rana. Totalne wariactwo Nowego Jorku lat 70tych i 80tych po wypełnione po brzegi parkiety Ibizy z berlińskim pazurem.

Od klasyków Donny Summer i DJa Rolando, aż po nowoczesne brzmienia Axela Bomana, Dixona czy Solomuna. Wieczory, gdzie nowojorski glitter spotyka paryski glamour i berliński szał.

Uwaga! Dla czytelników naszego portalu mamy do rozdania 10 kompilacji Jackpot na hasło: Music Is!

Kiedy: 3 i 4 lutego (piątek i sobota)
Gdzie: Jackpot Warsaw, Rozbrat 44 A, Warszawa
Start: 22:00
Wstęp: free

Nie ma więcej wpisów